75 Brenden McCulley Record: 2- 1 2nd Place
|
Won |
Alex Holt |
Bald Eagle Area |
M-Dec 19-5 |
Won |
Dawson Hockenberry |
Mount Union |
Dec 9-2 |
Lost |
Cole Baer |
Cedar Cliff |
Fall 0:30 |
|
85 Corey McCellan Record: 2- 1 2nd Place
|
Won |
Mike Cherry |
Tyrone |
M-Dec 9-0 |
Won |
Cameron Ulery |
Spring Cove |
Fall 3:23 |
Lost |
Logan Pirl |
Ligonier Valley |
Fall 4:03 |
|
90 Gavin Holsinger Record: 0- 2 6th Place
|
Lost |
Ryan Bogdan |
Cedar Cliff |
Fall 1:24 |
Lost |
Darien Wiest |
Upper Dauphin |
Fall 0:17 |
|
95 Jonah Noel Record: 1- 2
|
Lost |
Andrew Hoover |
Berlin Brothersvalley |
Fall 0:43 |
Won |
Michael Maye |
Bald Eagle Area |
Fall 3:35 |
Lost |
Joshua Cantolina |
West Branch |
Dec 10-7 |
|
100 Hayden Boutiller Record: 0- 2
|
Lost |
Zach Rupp |
Upper Dauphin |
Dec 4-0 |
Lost |
Denver Huskey |
Ligonier Valley |
Dec 9-4 |
|
105 Nathan Everhart Record: 0- 2
|
Lost |
Evan Fortney |
Mount Union |
Fall 0:57 |
Lost |
Dylan Confer |
West Branch |
Dec 4-2 |
|
110 Stephan Smith Record: 0- 2
|
Lost |
Nathan Earnest |
Spring Cove |
Fall 2:15 |
Lost |
Griffen Scott |
Mount Union |
Dec 6-2 |
|
115 Josh Servello Record: 0- 2
|
Lost |
Lucas Holderman |
Bald Eagle Area |
Fall 0:38 |
Lost |
Derek Yingling |
West Branch |
Dec 4-1 |
|
122 Hunter Stoudnour Record: 0- 2
|
Lost |
Cam Sherlock |
Northern Bedford |
Dec 8-3 |
Lost |
Dakota Auman |
Ligonier Valley |
Dec 8-1 |
|
130 Dylan McClellan Record: 2- 2
|
Won |
Kolton Conrad |
Spring Cove |
Fall 0:51 |
Lost |
Levi Hobson |
Chestnut Ridge |
Fall 0:34 |
Won |
Aric Reader |
Tyrone |
Dec 4-2 |
Lost |
Derek Henry |
Bald Eagle Area |
Dec 2-0 |
|
138 Parker McCellan Record: 2- 2 4th Place
|
Won |
Brodie Harbaugh |
Chestnut Ridge |
Dec 9-2 |
Won |
Joey Bailey |
Huntingdon |
Dec 8-1 |
Lost |
Caleb Morgan |
Mount Union |
Dec 6-4 |
Lost |
Caleb Hetrick |
Brookville |
Dec 4-0 |
|
145 Treyvaun Toney Record: 2- 1 3rd Place
|
Won |
Tyler Albert |
Tyrone |
Fall 0:32 |
Lost |
Michael Feather |
Chestnut Ridge |
Fall 4:11 |
Won |
Taran Rowles |
Penns Valley |
Fall 0:24 |
|
155 Dylan Riscigno Record: 2- 2
|
Won |
Ryder Kocik |
Huntingdon |
Fall 1:45 |
Lost |
Nathanael Morgan |
Mount Union |
Fall 2:00 |
Won |
Donnie Gelnett |
Upper Dauphin |
M-Dec 10-0 |
Lost |
Patrick Yohe |
Cedar Cliff |
Fall 1:41 |
|
165 Gabriel Guido Record: 1- 2
|
Lost |
Xavier Molnar |
Brookville |
Fall 1:18 |
Won |
Jay Ebersole |
Northern Bedford |
Dec 4-0 |
Lost |
Hunter Homan |
Penns Valley |
Dec 1-0 |
|
185 Jacob Leonard Record: 2- 2 4th Place
|
Won |
Quentin Confer |
Penns Valley |
Fall 0:27 |
Won |
George Shepler |
Mount Union |
Fall 1:00 |
Lost |
Jarred Reeves |
Berlin Brothersvalley |
Fall 3:50 |
Lost |
Colin Quigley |
Cedar Cliff |
Dec 9-4 |
|
210 Hunter Merrell Record: 2- 1 2nd Place
|
Won |
Jacob Edwards |
Huntingdon |
Fall 1:57 |
Won |
Jacob Stewart |
Chestnut Ridge |
Fall 1:47 |
Lost |
Trey Kalke |
West Branch |
Dec 7-2 |
|
250 David Hess Record: 3- 0 1st Place
|
Won |
Paige Boucher |
Spring Cove |
Fall 0:13 |
Won |
Scott Foor |
Northern Bedford |
Fall 1:46 |
Won |
Caleb Roberts |
Bald Eagle Area |
Fall 2:13 |