75 Cole Baer Record: 3- 0 1st Place
|
Won |
Brody Pugh |
Berlin Brothersvalley |
Fall 1:59 |
Won |
Baylor Shunk |
Penns Valley |
Fall 1:14 |
Won |
Brenden McCulley |
Altoona |
Fall 0:30 |
|
80 JJ Wilson Record: 3- 0 1st Place
|
Won |
Garrett Giedroc |
Bald Eagle Area |
Fall 1:15 |
Won |
Brock Welker |
Upper Dauphin |
Fall 0:20 |
Won |
Jacob Harris |
Chestnut Ridge |
Fall 0:29 |
|
85 Aubrey Dawsen Record: 2- 1 3rd Place
|
Won |
Jacob Wagner |
Huntingdon |
T-Fall 3:30 18-0 |
Lost |
Logan Pirl |
Ligonier Valley |
Fall 4:02 |
Won |
Cameron Ulery |
Spring Cove |
Fall 0:30 |
|
90 Ryan Bogdan Record: 18-10 2nd Place
|
Won |
Gavin Holsinger |
Altoona |
Fall 1:24 |
Won |
Nikolaus Sample |
West Branch |
Dec 11-6 |
Lost |
Gabe Park |
Brookville |
Dec 6-0 |
|
95 Aaron Bogdan Record: 16- 7 5th Place
|
Lost |
Bronson Garber |
Upper Dauphin |
T-Fall 2:18 15-0 |
Won |
Mathew Glenny |
Juniata Valley |
M-Dec 10-0 |
Won |
Joshua Cantolina |
West Branch |
Fall 2:56 |
|
100 Kyler Coles Record: 9-18
|
Lost |
Dylan Williams |
Chestnut Ridge |
Fall 1:25 |
Won |
Aaron Briggs |
Brookville |
Fall 0:52 |
Lost |
Denver Huskey |
Ligonier Valley |
Dec 3-1 |
|
122 Maddux Ryan Record: 6- 8 6th Place
|
Lost |
Logan Hauck |
Chestnut Ridge |
Dec 6-0 |
Won |
Logan Marko |
Spring Cove |
Dec 6-0 |
Won |
Dakota Auman |
Ligonier Valley |
Dec 5-4 |
Lost |
Cam Sherlock |
Northern Bedford |
Dec 1-0 |
|
130 Hunter Nelson Record: 5- 6 4th Place
|
Won |
Terry Smeal |
West Branch |
Dec 6-0 |
Won |
Draven Calderwood-Zook |
Huntingdon |
Dec 5-4 |
Lost |
Cole Over |
Northern Bedford |
Dec 8-1 |
Lost |
Josh Keeseeker |
Brookville |
Dec 3-1 SV |
|
138 Kobe Kaufman Record: 3- 5
|
Lost |
Aaron Sheeder |
Ligonier Valley |
T-Fall 3:41 16-0 |
Won |
Dylan Bisel |
Bald Eagle Area |
Dec 7-5 |
Lost |
Luke Shaffer |
Berlin Brothersvalley |
Dec 7-0 |
|
145 Donovon Ball Record: 3- 1 5th Place
|
Lost |
Braden McBeth |
Brookville |
Dec 9-4 |
Won |
Tyler Albert |
Tyrone |
Fall 1:55 |
Won |
Daniel Ryder |
West Branch |
Fall 0:59 |
Won |
Landon Fisher |
Huntingdon |
Dec 8-5 |
|
155 Patrick Yohe Record: 6-15 6th Place
|
Lost |
Leo Bomboy |
Bald Eagle Area |
Dec 3-2 UTB |
Won |
Jack Pushnigg |
Ligonier Valley |
Fall 0:24 |
Won |
Dylan Riscigno |
Altoona |
Fall 1:41 |
Lost |
Tyler Cook |
Brookville |
M-Dec 9-1 |
|
165 Emorson Wentz Record: 12- 7 2nd Place
|
Won |
Jimmy Pilosky |
West Branch |
Fall 2:19 |
Won |
Ian Border |
Huntingdon |
Fall 1:16 |
Won |
Xavier Molnar |
Brookville |
Dec 4-2 |
Lost |
Hunter Hockenberry |
Bald Eagle Area |
Dec 3-2 |
|
185 Colin Quigley Record: 8-15 3rd Place
|
Won |
Coltin Koontz |
Northern Bedford |
Fall 0:12 |
Won |
Damian Kocher |
Spring Cove |
Fall 0:40 |
Lost |
Lucas Swortwood |
West Branch |
Dec 7-4 |
Won |
Jacob Leonard |
Altoona |
Dec 9-4 |
|
250 Andrew Witters Record: 0- 2
|
Lost |
Scott Foor |
Northern Bedford |
Fall 1:17 |
Lost |
Logan Hoover |
Berlin Brothersvalley |
Fall 0:29 |