85 Logan Pirl Record: 4- 0 1st Place
|
Won |
Nick Turner |
Bald Eagle Area |
Fall 1:12 |
Won |
Josh Boozel |
Mount Union |
Dec 6-5 |
Won |
Aubrey Dawsen |
Cedar Cliff |
Fall 4:02 |
Won |
Corey McCellan |
Altoona |
Fall 4:03 |
|
95 Brenden Machak Record: 0- 2
|
Lost |
Andrew Hoover |
Berlin Brothersvalley |
Fall 0:32 |
Lost |
Mathew Glenny |
Juniata Valley |
Fall 1:30 |
|
100 Denver Huskey Record: 3- 1 5th Place
|
Lost |
Jonathan Bobbert |
West Branch |
Dec 6-4 |
Won |
Hayden Boutiller |
Altoona |
Dec 9-4 |
Won |
Kyler Coles |
Cedar Cliff |
Dec 3-1 |
Won |
Jaden Rock |
Berlin Brothersvalley |
Dec 4-0 |
|
105 Jakob Berger Record: 2- 2
|
Won |
Taylor Sager |
Berlin Brothersvalley |
Fall 0:30 |
Lost |
Garrett Rigg |
Bald Eagle Area |
Fall 1:17 |
Won |
Micah Woomer |
Tyrone |
Fall 0:33 |
Lost |
Dylan Confer |
West Branch |
Fall 1:49 |
|
110 Dylan Rummel Record: 4- 1 5th Place
|
Won |
Dontae Constable |
Brookville |
Dec 2-0 |
Lost |
Derrick Harris |
Tyrone |
Dec 4-0 |
Won |
Braxton Herb |
Upper Dauphin |
Fall 2:52 |
Won |
Griffen Scott |
Mount Union |
Dec 3-0 |
Won |
Warren Shope |
Huntingdon |
Dec 3-0 |
|
115 Alex Caldwell Record: 22- 4 1st Place
|
Won |
Noah Irvin |
Tyrone |
Fall 0:21 |
Won |
Lucas Holderman |
Bald Eagle Area |
Fall 2:46 |
Won |
Austin Lee |
Berlin Brothersvalley |
Fall 3:26 |
|
122 Dakota Auman Record: 1- 2
|
Lost |
Shawn Yanosky |
Berlin Brothersvalley |
Fall 1:19 |
Won |
Hunter Stoudnour |
Altoona |
Dec 8-1 |
Lost |
Maddux Ryan |
Cedar Cliff |
Dec 5-4 |
|
130 Nathan Burns Record: 1- 2
|
Lost |
Cole Over |
Northern Bedford |
Dec 9-2 |
Won |
Andrew Sharer |
Penns Valley |
Dec 6-4 |
Lost |
Draven Calderwood-Zook |
Huntingdon |
Fall 2:51 |
|
138 Aaron Sheeder Record: 21- 6 1st Place
|
Won |
Kobe Kaufman |
Cedar Cliff |
T-Fall 3:41 16-0 |
Won |
Jeremiah Manning |
Penns Valley |
Fall 4:06 |
Won |
Caleb Hetrick |
Brookville |
Dec 5-3 |
Won |
Caleb Morgan |
Mount Union |
M-Dec 13-2 |
|
155 Jack Pushnigg Record: 1- 2
|
Won |
Donnie Lingenfelter |
Tyrone |
Fall 0:40 |
Lost |
Cameron Norris |
Spring Cove |
Fall 0:33 |
Lost |
Patrick Yohe |
Cedar Cliff |
Fall 0:24 |
|
165 Chris Matha Record: 1- 2
|
Lost |
Hunter Homan |
Penns Valley |
Fall 2:30 |
Won |
Logan Melius |
Chestnut Ridge |
Dec 5-3 |
Lost |
Levi Hockenbery |
Mount Union |
Fall 1:28 |
|
210 Devin Hartman Record: 1- 1 3rd Place
|
Lost |
Trey Kalke |
West Branch |
Fall 0:29 |
Won |
Jacob Stewart |
Chestnut Ridge |
Dec 11-10 |
|
250 Treyson Sutton Record: 2- 1 3rd Place
|
Won |
Elijah Atherton |
Mount Union |
Fall 2:27 |
Lost |
Caleb Roberts |
Bald Eagle Area |
Fall 2:10 |
Won |
Scott Foor |
Northern Bedford |
Fall 2:53 |