75 Nathan Graham Record: 18- 7 5th Place
|
Lost |
Baylor Shunk |
Penns Valley |
Fall 2:32 |
Won |
Brody Pugh |
Berlin Brothersvalley |
Dec 6-2 |
Won |
Hunter Rhone |
Huntingdon |
Fall 0:49 |
|
80 Tyler Denochick Record: 2- 1 5th Place
|
Lost |
Jacob Harris |
Chestnut Ridge |
Dec 6-4 |
Won |
Timmy Myers |
Huntingdon |
Dec 6-5 |
Won |
Garrett Giedroc |
Bald Eagle Area |
Dec 4-2 |
|
85 Hudson Pase Record: 0- 2
|
Lost |
Cameron Ulery |
Spring Cove |
Fall 1:47 |
Lost |
Caleb Holderbaum |
Chestnut Ridge |
Dec 7-2 |
|
90 Nikolaus Sample Record: 10- 8 3rd Place
|
Lost |
Ryan Bogdan |
Cedar Cliff |
Dec 11-6 |
Won |
Tristan Guyer |
Northern Bedford |
Dec 8-4 |
|
95 Joshua Cantolina Record: 1- 2 6th Place
|
Lost |
Devon Brown |
Tyrone |
Dec 7-5 SV |
Won |
Jonah Noel |
Altoona |
Dec 10-7 |
Lost |
Aaron Bogdan |
Cedar Cliff |
Fall 2:56 |
|
100 Jonathan Bobbert Record: 19-11 4th Place
|
Won |
Denver Huskey |
Ligonier Valley |
Dec 6-4 |
Won |
Jamal Hicks |
Tyrone |
M-Dec 15-7 |
Lost |
Andrew Todaro |
Mount Union |
Fall 0:55 |
Lost |
Zach Rupp |
Upper Dauphin |
M-Dec 12-0 |
|
105 Dylan Confer Record: 19- 9 5th Place
|
Lost |
Jared McGill |
Chestnut Ridge |
Fall 2:50 |
Won |
Nathan Everhart |
Altoona |
Dec 4-2 |
Won |
Jakob Berger |
Ligonier Valley |
Fall 1:49 |
Won |
Braeden Swab |
Spring Cove |
Dec 4-2 |
|
110 Roger Bauman Record: 21- 7 3rd Place
|
Won |
Gabe Basalla |
Bald Eagle Area |
Fall 3:39 |
Lost |
Nathan Earnest |
Spring Cove |
Dec 14-7 |
Won |
Derrick Harris |
Tyrone |
Fall 1:50 |
|
115 Derek Yingling Record: 4- 1 5th Place
|
Won |
Greyson Wolfe |
Penns Valley |
Fall 0:23 |
Lost |
Austin Lee |
Berlin Brothersvalley |
Fall 2:59 |
Won |
Josh Servello |
Altoona |
Dec 4-1 |
Won |
Tyler Wirth |
Northern Bedford |
Fall 0:20 |
Won |
Trystan Detwiler |
Spring Cove |
Dec 4-2 |
|
130 Terry Smeal Record: 0- 2
|
Lost |
Hunter Nelson |
Cedar Cliff |
Dec 6-0 |
Lost |
Derek Henry |
Bald Eagle Area |
Fall 0:26 |
|
138 Seth Sankey Record: 7-14
|
Lost |
Joey Bailey |
Huntingdon |
Fall 2:50 |
Lost |
Brodie Harbaugh |
Chestnut Ridge |
Fall 0:47 |
|
145 Daniel Ryder Record: 6-18
|
Lost |
Michael Feather |
Chestnut Ridge |
Dec 5-4 |
Lost |
Donovon Ball |
Cedar Cliff |
Fall 0:59 |
|
165 Jimmy Pilosky Record: 1- 2
|
Lost |
Emorson Wentz |
Cedar Cliff |
Fall 2:19 |
Won |
Kaleb Gahagan |
Spring Cove |
Dec 6-0 |
Lost |
Kyle Rawlings |
Juniata Valley |
Dec 5-0 |
|
185 Lucas Swortwood Record: 9-13 2nd Place
|
Won |
Dakota Geyer |
Upper Dauphin |
Fall 1:05 |
Won |
Tanner Labenne |
Brookville |
Fall 2:12 |
Won |
Colin Quigley |
Cedar Cliff |
Dec 7-4 |
Lost |
Jarred Reeves |
Berlin Brothersvalley |
T-Fall 16-0 4:10 |
|
210 Trey Kalke Record: 20- 9 1st Place
|
Won |
Zach Price |
Northern Bedford |
Fall 3:59 |
Won |
Devin Hartman |
Ligonier Valley |
Fall 0:29 |
Won |
Hunter Merrell |
Altoona |
Dec 7-2 |
|
250 Jake Shaw Record: 0- 2
|
Lost |
Scott Foor |
Northern Bedford |
M-Dec 13-1 |
Lost |
Jared Bressler |
Penns Valley |
Fall 2:22 |